Giriş yapmadan sipariş verebilirsiniz! Hemen sipariş ver

Türkiye'nin en ucuz SMM Paneli

Bizden daha uygun hizmet bulursanız, bizimle iletişime geçin. Sizin için en iyi fiyatı biz verelim. Yüzlerce servislerimizle işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen kayıt ol
BulkMedya'ya Giriş yap
Sistemimize giriş yapın veya kayıt olun, imkanlarımızdan hemen faydalanmaya başlayın.

20'DEN FAZLA PLATFORM

Platformlarımız

BulkMedya panel tüm platformları tek bir arada toplar. Bu sayede sosyal medyadaki tüm ihtiyaclarınızı tek bir panel kullanarak karşılayabilirsiniz. Kayıtlar tamamen ücretsizdir.

hero

Tam Otomatik Harika Panel

Otomatik işlemler & Süreli siparişler

BulkMedya güvenilir, hızlı, stabilil ve sürekli güncellenen servisler sağlar. Türkiye'nin en ucuz servislerini BulkMedya üzerinden satın alabilirsiniz. İşlemlerinizi otomatikleştirebilirsiniz, bu sayede BulkMedya'ya girmenize gerek kalmadan işlemleriniz gerçekleşir. Birbirinden farklı servislerle API sistemi ile müşterilerinize Instagram, Facebook, Twitter, Tiktok ve Youutube servisleri sağlayabilirsiniz.

Bol bol içerik üretin

İçeriğinize odaklanın gerisi BulkMedya'da

Etkileşiminizi, içeriğinizin daha fazla kitleye ulaşmasını dert etmeyin. Servislerimizi sizin için özel olarak seçtik. Siz sadece içeriğinize odaklanın. BulkMedya servisleri ile gerisini halledersiniz.

hero
hero

Tüm kontrol sizde

Nabza göre şerbet! istatistikleri kendiniz belirleyin

İstediğiniz kadar erişime, etkileşime sahip olabilirsiniz. İçeriğinize göre etkileşim sayısını seçebilir bu sayede organik olarak büyüyebilirsiniz. Unutmayın her şey zehirdir, zehri belirleyen dozdur.

Gelir elde edin

Panelinizi kurun satışa başlayın, gelir elde edin

Bir panel oluşturarak müşterilerinize servislerimizi kendi belirlediğiniz komisyon oranlarıyla satış yapın. Sizin için tüm altyapıyı hazırladık. Bugün satışa başlayabilirsiniz.

hero
hero

Bir başka gelir kapısı daha!

Kazanç sistemimizi keşfedin paylaşın ve kazanın

Kazanç sistemimizle referans olarak getirdiğiniz her kullanıcının yaptığı ödemelerden kazanç elde edin. Elde ettiğiniz kazancı ister nakit ister bakiye olarak kullanın.

Duymak isteyebilirsiniz

BulkMedya kullanan müşterilerimizden yorumlar

Tüm yorumlar forumlardan ve sosyal mecralardan alıntılanmıştır.

Uzun zamandır iş yaparız @BulkMedya; ile. Sağolsun bu zamana kadar ne başım ağrıdı, nede canım sıkıldı. Güvenilirdir, gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Bu güzel alışveriş için tekrardan teşekkür ederim kendisine.

Serap S.

Hero Influencer

Genel olarak beğeni satın alıyorum. Düşüş oranı az. Haftalarda geçse düşüş oranı az. Sipariş açıklamalarında silinir diyorsa siliniyor. Eğer belirtilen açıklamalar aksi durumda olursa ticket açıyorsunuz yardımcı oluyorlar. Sistemde bir sürü başlık vardı ve çoğu işlevselliğini kaybetmekten olsa gerek kaldırılmış.

Samet K.

Youtuber

Deneme amaçlı kartla para yükledim 1000+ takipçi direkt geldi düşüş oluyor ufaktan ama zaten %10 değişim olabileceğini belirtmiş sonra beğeni gönderdim sipariş alındı yazıyor fakat henüz bir hareketlilik yok onda da 0-2 saat süre verilmiş herhalde bu süre zarfında gerçekleşecek gayet pratik bir arayüz ile yapmışlar tavsiye edilir

Ahmet BÖ.

Youtuber

Üye girişi
Servisler
Blog